• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید


درباره موسسه:

آغاز فعالیت، همیاری و تعاونگری اعضا به سال 1379  باز می گردد. زمانی که حدود 80 نفر از اعضا با در نظر گرفتن موقعیت خاص نیاز جامعه بر آن شدند که ضمن بررسی موضوع و اخذ مجوز از مراجع ذیربط نسبت به راه اندازی تعاونی اعتبارآزاد به منظور بهره مند نمودن اعضاء از انتفاع آن بتواند ضمن تحقق اهداف یاریگری و انجام کارهای بزرگ با سرمایه های اندک اعضاء و بکارگیری و استفاده از معاضدت همکاری کارشناس اقدامات مثمر الثمری را برای اعضاء به ارمغان بیاورد.

موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده با اهداف ترویج و تحکیم مشارکت و همکاری و تعاون عمومی و تأمین نیازهای ضروری و مشترک اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، اموزشی و ..... اعضاء در زمینه های مختلف و کمک به تحقق عدالت اجتماعی و از طریق اجرای مفاد اصول 43و44 قانون اساسی ج.ا.ا. با سرمایه اعضاء در آذرماه 79 تأسیس و در راستای استفاده بهینه از منابع اختصاصی بخش تعاون، گام های موثری را به منظور بهبود وضعیت اعضاء و پذیرش تصدی گری بخشی از امور قابل واگذاری از طریق ایجاد اشتغال و بکارگیری جوانان و انجام فعالیتهای مالی و اعتباری در زمینه های مختلف نسبت به تحقق اهداف کلان اقدام نمود.این تعاونی در اثر تلاش و کوشش هیأت مدیره که همگی از کارکنان، مدیران مجرب و کار آزموده بازار پول و سرمایه میباشند.

علیرغم محدودیتهای خاص موفق شده است تا کنون تعداد اعضاء را به بیش از 2200 نفر برساند  ، ضمن ایجاد اشتغال و تقویت بنیه آنان به اهداف والای تعاون این مجموعه جامه عمل بپوشاند.
موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده در پرتو 4 عنصر: هم اندیشی، اتفاق و اتحاد نظر، همدلی، همت و تلاش مستمر ،اعتماد به نفس و عشق به خدمت کار خود را آغاز کرده است.شرکت موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده ، نهال نو پائی است که می رود تا با سرلوحه قرار دادن تجربه چندین ساله، حمایت و هدایت اعضاء گرامی و همت و پشتکار هیأت مدیره و بازرسین به درختی تنومند تبدیل شود هر چند تا رسیدن به مرحله ای که بتوان از خودکفایی و بهره دهی آن صحبت نمود فاصله ای چند باقی مانده باشد.کارسازان آینده فقط و فقط در نتیجه حمایت و پشتگرمی اعضای محترم و تلاش های بی شائبه و صادقانه هیأت مدیره و بازرسین و دیگر فعالان در این زمینه رشد خواهد کرد کارسازان آینده به هیچ منبع ثروتی متکی نبوده و نیست، تشکلی به معنای واقعی، تشکلی از پایین به بالا از بطن قشردهک پائین جامعه ایجاد گردیده و رشد یافته است. کارسازان آینده با جمع آوری وجه سهام اعضاء تأمین مالی گردیده و روی پاهای نحیف خود لرزان لرزان ایستاد تا اینکه با دلگرمی و ایمانی قوی و اعتقادی راسخ به هدف زانوانش را قائم به خود نمود.

و با جای پای محکم و با صلابتی به مانند سرو بلند قامت به افق روشن و سرشار از امید و آکنده از موقعیت خود می نگرد. باشد که با اتکاء به ذات احدیت، خداوند یاری رسان، حمایت و تشویق اعضای گرامی، چشمان نظاره گر بازرسان و پشتکار و تلاش بی شائبه و خیر خواهانه هیأت مدیره آمال این نهاد مردمی با هدف انسانی و فرهنگی، اقتصادی هر چند بلندتر به منصحه ظهور رسیده و روزی را شاهد باشیم که به عنوان یک تشکل فراگیر مالی اعتباری، دستگیر و یاری رسان نیازمندان و پناهگاه اعضاء قانع خود باشد
.وضعیت استخدام نیرو در موسسه مالی و اعتباری کارسازان آینده در سال 1392


در سال جدید هنوز اطلاعیه استخدام و جذب نیروی انسانی توسط این بانک  منتشر نشده است.

برای دیدن آگهی های استخدام  دیگر بانک ها اینجا کلیک کنید


برای اطلاع از جدیدترین آگهی های استخدام سال 1392 به روش های زیر عمل کنید:

1- نصب تولبار استخدام نیوز

2-عضویت ویژه در سایت استخدام نیوز | راهنمای عضویت|