تبلیغات
استخدام نیوز - استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور (خبر جدید)
  • استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید

استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور (خبر جدید)


استخدام نیوز - جدیدترین اخبار دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری را در این صفحه از سایت استخدام نیوز بخوانید.              
استخدام
خبر 3 آبان 931

100 نخبه در هیات علمی دانشگاه آزاد جذب می‌شوند  


     - رییس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه این دانشگاه برای جذب یکصد عضو بنیاد ملی نخبگان که دوره تحصیلی دکترا خود را به اتمام رسانده اند در قالب عضو هیات علمی دانشگاه خبر داد.دکتر علی مقداری روز پنجشنبه به خبرنگار علمی ایرنا گفت: براساس توافق نامه ای که اخیرا بین رییس دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد ملی نخبگان به امضا رسیده است آن دسته از فارغ التحصیلان دکتری که عضو بنیاد ملی نخبگان باشند در اسرع وقت به عنوان عضو هیات علمی در واحدهای بزرگ دانشگاه آزاد که عمدتا ویژه تحصیلات تکمیلی هستندف جذب و استخدام خواهند شد.وی افزود: در مرحله نخست تفاهم نامه، جذب یکصد نخبه تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان در هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی پیش بینی شده است که این ظرفیت قابل توسعه نیز خواهد بود.مقداری خاطرنشان کرد: این موضوع می تواند هم در نخبگان ایجاد انگیزه کند که به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه مشغول به فعالیت شوند و هم هرم اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد را ارتقا خواهد بخشید.وی اصلاح هرم اعضای هیات علمی را یکی از برنامه های جدی دانشگاه آزاد برشمرد و گفت: این کار از طریق فراهم کردن زمینه ادامه تحصیل مربیان دانشگاه در دوره های دکترا، جذب فارغ التحصیلان دکترای جدید و جذب نخبگان در دست اقدام است.به گزارش ایرنا، هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان طی دو روز گذشته با شعار 'نخبگان، فرهنگ و دانش، آرمان ها و مسوولیت ها' و با حضور یک هزار و500 استعداد برتر کشور در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.شرکت کنندگان این گردهمایی در دیدار با مسوولان آموزش عالی، تسهیل در فرآیند جذب نخبگان در هیات علمی دانشگاه ها را به عنوان یکی از مهم ترین خواسته های خود مطرح کردند.خبراول آبان 93

دکتر حمید میرزاده عنوان کرد: 
استخدام 5 هزار نفر در دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان سال 
 
 

  -

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نشست مشترک با نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اجرای توسعه کیفی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر به دنبال تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و استمرار شتاب علمی کشور هستیم، باید به سمت توسعه تحصیلات تکمیلی حرکت کنیم زیرا این شتاب با کاردانی و کارشناسی اتفاق نمی افتد.
به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر میرزاده در جلسه مشترک با نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با تشکر و قدردانی از مهمانوازی مردمان شریف تبریز گفت: احساس می کنم دانشگاه آزاد اسلامی دین سنگینی به مردم آذربایجان دارد، زیرا این استان در تمام زمینه های علمی، تاریخی، اجتماعی و فرهنگی در طول تاریخ ایران زمین پیشگام و پیشرو بوده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: دانشگاه ربع رشیدی که سالهای پیش در این شهر فعال بوده است، نماد بارز علم دوستی و فرهنگ پروری تمدن ایرانی و اسلامی است که به خوبی از ضریب هوشی بسیار بالای مردم این دیار حکایت می کند.
وی با اشاره به شخصیت های بزرگ علمی و فرهنگی در استان آذربایجان شرقی تأکید کرد: شخصیت های بزرگی همچون شهید محراب آیت الله شهید مدنی، شاعر پرآوازه پروین اعتصامی و قهرمانان ملی همچون ستارخان و باقرخان همگی از این منطقه بوده اند ودانشگاه آزاد اسلامی خود را خدمتگزار این مردم می داند.
دکتر میرزاده با اشاره به سند ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه علم و فناوری افزود: اگر قرار باشد در 1404 به 50درصد تولید ناخالص ملی از طریق اقتصاد دانش بنیان تحقق یابد، بار سنگینی بر دوش دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شده زیرا مسئولیت 40درصد آموزش عالی هم اکنون برعهده این دانشگاه است.
وی تصریح کرد:هم اکنون 12هزار نفر استادیار در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول فعالیت هستند و پنج هزار نفر تا پایان سال تحصیلی به استخدام این دانشگاه درخواهند آمد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب برای تداوم رشد علمی کشور در انتصاب اعضای جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی براساس اسناد بالادستی همچون سند توسعه علم و فناوری ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب و مصوبات هیأت موسس و شورای عالی انقلاب فرهنگی در مسیر توسعه تحصیلات تکمیلی گام برداشته و تمام تصمیمات این دانشگاه در این چارچوب بوده است.
وی تأکید کرد: وظیفه ما امروز این است که از ظرف دانشگاه آزاد اسلامی برای توسعه علمی و فرهنگی و اجتماعی ایران استفاده کنیم.

خبراول شهریور  93


مدیرکل منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد: 
ساماندهی وضعیت استخدام کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی 
 
 

  -
مدیرکل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استخدام و انتقال کارکنان غیر عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی ساماندهی می‌شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مهدی نصیری در آیین گشایش همایش سراسری دبیران کمیته رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی که در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری واحد همدان در حال برگزاری است، اظهار کرد: براساس سیاست‌های جدید تیم مدیریتی دانشگاه، سامانه استخدام کارکنان غیر عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی در حال راه اندازی است و در آینده نزدیک در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده در اداره کل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی سامانه و سایت انتقال و ماموریت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی طراحی شده و بزودی راه اندازی خواهد شد تا کارکنان دانشگاه بتواند راحت و سهل‌تر برای این مورد اقدام کنند.
مدیرکل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: با تلاش همکاران دانشگاه درصد هستیم یک سامانه جامع برای معرفی اماکن رفاهی و اقامتی دانشگاه در سطح کشور راه اندازی شود تا کارکنان پرتلاش و زحمت کش دانشگاه بتوانند از این اماکن و خدمات بهره‌برداری کنند.
نصیری بیان کرد: متاسفانه خیلی از این امکانات وسیع دانشگاه آزاد اسلامی خوب معرفی نشده است که با راه اندازی این سامانه جامع امیدواریم در امر اطلاع رسانی این اماکن و امکانات قدم جدی برداشته شود.به گزارش آنا، وی با توجه به پوشش بیمه تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به سیاست جدید درصدد هستیم که سقف پوششی این بیمه‌ها را افزایش دهیم تا رفاه بیشتری برای کارکنان فراهم شود.
مدیر کل منابع انسانی و سیاست‌های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پوشش هزینه‌های برخی از بیماری‌های خاص نیز در اولویت‌های کاری این اداه کل قرار گرفته است و امیدواریم این پوشش هزینه بتواند کمک حال همکاران در نیازمند در این بخش شود.
نصیری تاکید کرد: افزایش سقف وام خرید و ودیعه مسکن نیز به تصویب شورای اداری دانشگاه رسیده و منتظر تایید هیات امنا است تا ابلاغ شود.
وی گفت: با بررسی‌های انجام گرفته پیشنهاد افزایش حقوق کارکنان غیر عضو هیات علمی به شورای اداری دانشگاه مطرح شده است و با موافقت این شورا و تصویب هیات امنا این افزایش صورت خواهد پذیرفت.
به گزارش آنا، همایش دو روزه دبیران رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیش از 70 تن از دبیران مراکز استان‌ها، واحد‌های جامع و بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد همدان در حال برگزاری است.

نظرات شما

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.