تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - به من بگویید چه کنم؟/ چرا فکر میکنم همسرم به دروغ من را دوست دارد
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
    به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec

• به من بگویید چه کنم؟/ چرا فکر میکنم همسرم به دروغ من را دوست دارد


استخدام نیوز -دختری ۱۷ ساله هستم. همسرم ۲۴ ساله است. خیلی به من می گوید «دوستت دارم» ولی همیشه فکر می کنم دروغ می گوید و بعضی وقت ها به دوست داشتنش شک می کنم. لطفا راهنمایی ام کنید.              
استخدام نیوز

مخاطب عزیز، همان طور که می دانید برای اثبات محبت قلبی و حقیقی، راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها، بیان جملات با مضامینی است که خبر از احساس درونی افراد می دهد. با این حال، تنها راه برای اینکه بدانیم همسرمان دوست مان دارد و به تعهدی که دارد پایبند است، شنیدن جمله «دوستت دارم» نیست. البته همین که شوهرتان به شما ابراز علاقه می کند باید باعث دلگرمی شما شود. همچنین شما باید افکار مزاحم و بی دلیل را از ذهن تان بیرون کنید. با این حال بهتر است بدانید که گاهی مردان به شیوه خود، محبت‌شان را نشان می دهند؛ بنابراین کافی است شیوه های ابراز علاقه را بشناسید و اندکی در رفتارهای همسرتان دقت کنید تا نشانه های عشق را بیشتر در رفتارهای او بیابید. انجام هر یک از رفتارهایی که به آن اشاره می شود، نشان دهنده علاقه بیشتر شوهرتان به شماست.

مشورت در مسائل مهم

این که شوهرتان برای گرفتن تصمیمات مهم در زندگی نظر شما را جویا می شود، نشانه اهمیت داشتن شما برای او است. همسرتان با این کار دارد به شما این پیام را می دهد که ایده و نظر تو برای من اهمیت ویژه ای دارد.

تغییر در رفتارها و نظرات

اگر شوهرتان برای جلب رضایت شما، تغییراتی را در رفتارها و نظراتش ایجاد می کند، پیام این رفتار او می تواند این باشد که آسایش و راحتی شما برای او مهم است.

توجه به شما

اگر در برنامه ریزی های او برای آینده اش، شما حضور پررنگی دارید همسرتان با این شیوه به شما می خواهد بگوید که شما برای او در اولویت قرار دارید و قصد ندارد، شما را رها کند.

جست و جو برای یافتن نشانه های عشق

با شما گفت و گو می کند. همین که شوهرتان از آن چه در ذهنش می گذرد برای شما می گوید، به این معنی است که شما محرم اسرار او و قابل اعتماد هستید. همچنین اگر شوهرتان برای خواسته ها و مسائلی که مختص به شماست، وقت می گذارد و پیشرفت آن ها را پیگیری می کند و در موقعیت های بحرانی پشتیبان شماست و در حل مشکلات شما را تنها نمی گذارد، نشان دهنده علاقه او به شماست. در خور ذکر است که نشانه های رفتاری دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید به جای بد گمانی به شوهرتان، آن ها را بیابید و با این کار می توانید با آرامش خاطر و تلاش در حفظ رابطه ای موثر با همسرتان زندگی خود را شاد و پویا نگه دارید.

سیمین قربانی

کارشناس ارشد مشاوره خانواده

4 سال بحران شغلی و مالی

مردی 36 ساله و دارای شغل آزاد هستم. 4 سال است که دچار بحران شغلی و مالی شدم. همسر و فرزند خیلی خوبی دارم. تلاشم برای بهتر شدن اوضاع بی نتیجه بوده است و دیگر هیچ انگیزه ای برای کار و زندگی ندارم. همیشه با ترس از خواب بیدار می شوم.

برادر گرامی، افرادی که در انتخاب شغل آزاد بدون توجه به نوع شخصیت خود، آینده شغل مورد نظر و قدرت ریسک پذیری شان، وارد بازار کار می شوند، معمولا با شکست رو به رو و همین شکست ها باعث ناامیدی آن ها از زندگی می شود، بنابراین پیش از هر اقدامی، بررسی کنید که شغل فعلی تان چقدر با روحیات شما سازگار است و آینده آن را ارزیابی  کنید.

امید به آینده

با توجه به سن شما، شرایط خانوادگی تان که آن را مطلوب می دانید و میزان توانمندی ها و تجربه چندین ساله تان در کار آزاد، به نظر می رسد شما می توانید با یک برنامه ریزی مناسب به عرصه فعالیت های اقتصادی برگردید و پویایی خود را حفظ کنید؛ بنابراین به آینده و رسیدن به موفقیت، امیدوار باشید.

کسب مهارت های جدید

بهتر است بدانید که کسب مهارت های فنی و حرفه ای با توجه به شغل مورد علاقه شما برای رسیدن به موفقیت، ارزش و اهمیت خاصی دارد که به راحتی و بدون هزینه زیاد می توانید در مدت چند ماه یک یا تعدادی مهارت را در مراکز فنی و حرفه ای وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی بیاموزید و بعد از موفقیت در آزمون عملی و کسب گواهینامه به بازار کار برگردید و حتی قادر به خود اشتغالی نیز خواهید بود. بنابراین به دنبال کسب مهارت های جدید هم باشید.

به نظر می رسد، اصرار به ماندن در شغل قبلی به صلاح شما نیست و توصیه نمی شود؛ چرا که تلاش 4 ساله شما بی نتیجه بوده است و آن قدر ناامید هستید که حاضر به قبول موفقیت هم نخواهید بود. البته به یک نکته مهم هم، توجه داشته باشید که ممکن است پیشرفت در شغل فعلی تان با یک برنامه ریزی اصولی، راحت تر از شروع یک شغل جدید باشد. با این حال و برای بازتوانی روحی خود نیز سعی کنید از ماندن طولانی مدت در خانه خودداری کنید و به دنبال حرفه آموزی باشید و ارتباط تان با صاحبان شغل های فعال در جامعه را بیشتر کنید. استفاده از تجربه دیگران، شما را خیلی زودتر به موفقیت خواهد رساند.

حذف موانع پیشرفت

تا حد امکان تنها نباشید چراکه زمانی که کاری برای انجام دادن ندارید، افکار منفی به راحتی به ذهن تان راه پیدا می کند. افکاری مانند این که به اندازه کافی خوب و موفق نیستید و به همین دلیل زندگی اجتماعی و ارتباطات خوبی ندارید. با توجه به شرایط شما، این موضوع کاملا قابل درک است، اما این تفکرات جلوی پیشرفت شما را می گیرد. افکارتان را مثبت کنید و به خودتان بگویید که در حال تغییرات مثبت برای پیشرفت هستید. به نظر من، تنها کاری که در حال حاضر شما باید انجام دهید، این است که اهل عمل باشید.

تفریح با خانواده

به دلیل این که رابطه خوبی با خانواده دارید، می توانید نگرانی های خود را به خانواده و دوستان مورد اعتمادتان اظهار کنید. صحبت و درد دل با افراد مورد اعتماد، کمک زیادی به شما برای تخلیه شدن از احساسات منفی خواهد کرد. همچنین از ورزش و تفریح سالم و سازنده نیز برای آرامش جسمی و روانی خود غافل نشوید.

عباسعلی براتی

کارشناس ارشد روان شناسی بالینیدر هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژهنظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•   رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•   لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•   دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​