تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - عکس های زیور خانم سریال آوای باران (الهام چرخنده) و همسر واقعی اش
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
    به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec

• عکس های زیور خانم سریال آوای باران (الهام چرخنده) و همسر واقعی اش

 
استخدام نیوز -الهام چرخنده و فرشید نوابی زوج عجیب و غریبی هستند چرا که در عین تفاوت ها شباهت های زیادی با هم دارند. وقتی با هر کدام از آنها به تنهایی ملاقات می کنید باورتان نمی شود که آنها زیر یک سقف زندگی می کنند چون بیش از هر چیزی تفاوت آنها به چشم می آید!
الهام چرخنده و فرشید نوابی

فرشید نوابی مردی آرام، کم حرف و تودار است اما الهام چرخنده حسابی اکتیو و پرحرف است البته وقتی این دو نفر کنار هم قرار می گیرند متوجه می شوید در عین تفاوت شباهت های زیادی با هم دارند که پررنگ ترین آن سادگی و صمیمیت است. آنها عاشق یکدیگر هستند و با گذشت سال ها هنوز عشق میان آنها کم نشده است. با آنها گفتگوی متفاوت و جالبی داشتیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

الهام چرخنده و همسرش فرشید نوابی

ما عین جولز و جولی هستیم

الهام چرخنده: بی تردید هر کسی معیارهای خاص خودش را برای ازدواج دارد و براساس همان معیارها هم فرد مورد نظرش را انتخاب می کند. چیزی که باعث شد من فرشید را انتخاب کنم در درجه اول حس آرامش توام با امنیتی بود که او به من منتقل می کرد. او برایم یک تکیه گاه به شمار می رفت و به همین خاطر حس کردم می توانم یک عمر بی دغدغه به او تکیه کنم بدون آنکه هراسی به خود راه بدهم. از طرفی در طول این سال ها فرشید جدا از اینکه همسرم بود مانند یک رفیق همیشه همراهم بود و اجازه نمی داد که هیچ چیزی من را ناراحت کند. گاهی اوقات دوستانم به ما می گویند شما عین جولز و جولی به شدت به یکدیگر شبیه هستید.

فرشید نوابی: ازدواج را به نوعی بخشی از سرنوشت می دانم و بر این باورم که فرد مورد نظرتان را اگر به درستی انتخاب کنید می توانید یک عمر از کنار هم بودن لذت ببرید. لحظه اولی که الهام را دیدم حس کردم می توانم باقی عمرم را با او بگذرانم چرا که او یک دختر زلال، شفاف، با احساس و هنرمند بود و این موضوع من را تحت تاثیر قرار داد.

الهام چرخنده و همسرش فرشید نوابی

من دهان هستم فرشید گوش

الهام چرخنده: در عین حال که ما شباهت های زیادی داریم. اما تفاوت هایی هم با یکدیگر داریم به طور مثال من به شدت برونگرا هستم و اهل حرف زدنم و گاهی ساعت ها بدون احساس خستگی برای فرشید حرف می زنم به گونه ای که اگر او بخواهد چیزی به حرف هایم اضافه کند می گویم یک لحظه صبر کن و آنجا است که صدای او در می آید! می گوید: الهام من دو ساعت است که فقط یک نکته می خواهم اضافه کنم! به عبارت دیگر فرشید گوش است و من دهان هستم و شاید به همین خاطر است که ما تا این حد با هم تفاهم داریم و در کنار هم احساس خوشبختی می کنیم چون مانند تکه های پازل همدیگر را کامل می کنیم.

 الهام چرخنده و همسرش فرشید نوابی

ما زندگی سنتی داریم

الهام چرخنده: در عین حال که تفکرات مدرنی داریم اما هر دوی ما به شدت به زندگی سنتی ایرانی علاقمند هستیم و به نوعی به ریشه هایمان احترام می گذاریم. شاید برای بعضی ها جالب باشد، من هنوز دوست دارم در کنار آن که یک زن مدرن و رو به پیشرفت باشم، همانند یک زن ایرانی در بعضی از موارد سنتی رفتار کنم و برای بیرون رفتن از خانه حتی به منزل مادرم از فرشید اجازه بگیرم.

 الهام چرخنده و پسرش

این اجازه گرفتن به معنای محدود کردن نیست بلکه نوعی احترام است و از این طریق او را در جریان کارهایم قرار می دهم.

فرشید نوابی: وقتی ما می گوییم «زندگی سنتی» منظورمان این نیست که خودمان را محدود کنیم و اجازه رشد تفکر و باورها را به خودمان ندهیم بلکه منظور ما از بیان سنت همان اشاره به فرهنگ کهن ایرانی و فولکلوریک است. ما نباید هیچ گاه فراموش کنیم که از کجا آمده ایم.

علاقه من و همسرم به فرهنگ ایرانی باعث شده است که نوع زندگی مان را براساس همین باورها بسازیم.

به خانواده های هم احترام می گذاریم

فرشید نوابی: من و همسرم همیشه به خانواده های هم احترام می گذاریم و آنها را بخشی از اعضای خانواده خودمان می دانیم. متاسفانه برداشت اشتباه بعضی از افراد از سنت باعث می شود که آنها فکر کنند باید نسبت به خانواده های همسرشان گارد داشته باشند و گاهی این مورد حتی پیش از ازدواج پیش می آید و افراد نسبت به واژه هایی مانند مادرشوهر، مادرزن و خواهرشوهر گارد دارند و با همین ذهنیت وارد زندگی مشترک می شوند. دور از ذهن نیست که این ذهنیت باعث تیرگی روابط شان بعد از ازدواج گردد اما من یاد گرفتم همیشه به آدم ها ورای روابط فامیلی که با آنها دارم احترام بگذارم و به همین جهت ارتباط بسیار نزدیکی با خانواده همسرم دارم.

الهام چرخنده: با حرف های فرشید کاملاً موافق هستم. من مادر فرشید را مادر خوبم می دانم و ارتباط بسیار خوبی با او دارم. از طرفی خیلی دوست دارم که با اقوام همسرم رفت و آمد کنم و از هر فرصتی برای معاشرت با آنها استفاده می کنم.

همکاری در کارهای خانه

فرشید نوابی: به نظرم در دنیای مدرن دیگر خط کشی بین زن و مرد وجود ندارد و هر دوی آنها باید در کنار هم حضور در جامعه را تجربه کنند.
وقتی چنین شرایطی پیش می آید از مرد هم این توقع می رود که در کارهای خانه به همسرش کمک کند و این را صرفاً یک وظیفه زنانه نداند. من هر کاری که از دستم بر می آید برای کمک به همسرم انجام می دهم؛ از نظافت خانه گرفته تا رسیدگی به امور بچه ها و فکر می کنم این موضوع باعث می شود تا هر دوی ما با فراغ بال بیشتری به مسائل رسیدگی کنیم.

روزی که با موسیقی آشنا شدم

فرشید نوابی: شاید این جمله خیلی کلیشه ای به نظر برسد اما از دوران کودکی من شیفته موسیقی بودم و از وقتی که خودم را شناختم به واسطه برادران بزرگترم با ساز گیتار و پیانو آشنا شدم. به همین خاطر موسیقی خیلی زود به رفیق تنهایی من بدل شد و در غم و شادی کنارم قرار گرفت به گونه ای که این روزها زندگی ام را به دور از موسیقی نمی توانم حتی تصور کنم و در لحظه به لحظه زندگی ام این هنر جاری است.

هفت های محبوب زندگی من

الهام چرخنده: عدد محبوب زندگی من هفت است چرا که افراد محبوب زندگی من در روز هفتم ماه های مختلف به دنیا آمده اند؛ فرشید؛ هفت تیر، شایان؛ هفت بهمن و ارسطو هم هفت اردیبهشت. به همین خاطر به این عدد علاقه ویژه ای دارم.

مشورت در کار

فرشید نوابی: طبیعی است که چون من و الهام با یکدیگر هم صنف هستیم حرف های مشترک زیادی از جهت کاری با هم داشته باشیم. خیلی وقت ها درباره فیلمنامه هایی که به دست مان می رسد با یکدیگر مشورت می کنیم و نظرات مان را بدون تعارف با یکدیگر در میان می گذاریم.

الهام چرخنده: من به سلیقه فرشید به نوعی ایمان دارم و از نظرات او در کار بسیار استفاده می کنم. به همین خاطر زمانی که او با دلیل از من می خواهد در کاری حضور نداشته باشم از بازی در آن کار به راحتی صرف نظر می کنم.

ساخت مسابقه ستاره آواز

این روزها درگیر مراحل پیش تولید مسابقه «ستاره آواز» هستم. برخلاف شایعاتی که پیرامون نام این مسابقه وجود داشت، ما از عنوان «آکادمی ایرانی» برای مسابقه خودمان استفاده نمی کنیم. آکادمی در اصل فضایی است که در آن هنرجوها آموزش می بینند؛ اما متاسفانه کاربرد این اصطلاح به شکلی نامطلوب در مورد این سبک مسابقه ها باب شده است. درست است که ما در این مسابقه به هنرجویان مان آموزش می دهیم، اما نمی توان این ادعا را داشت که این آموزش ها کارآیی یک دانشگاه موسیقی را دارند. این برنامه در اصل یک مسابقه و انتخاب بهترین هاست. به هر حال موسیقی، هنری نیست که بتوان آن را در مدتی کوتاه به کسی آموزش داد.

به همه سبک ها پرداختیم

بیش از یک سال است که روی فرم و ساختار کلی این برنامه کار می کنیم. قصد ما این است که مسابقه را از طریق شبکه ویدیویی نمایش خانگی به دست مخاطبان برسانیم. در این مسباقه به همه سبک های موسیقی از قبیل پاپ، سنتی و کلاسیک می پردازیم و این طور نیست که بخواهیم در آن صرفاً بر موسیقی پاپ متمرکز شویم. «ستاره آواز» در ۱۸ قسمت ۱۰۰ دقیقه ای تولید خواهد شد که در آن، دو زمان ۴۰ دقیقه ای برای موسیقی پاپ و سنتی و یک زمان ۲۰ دقیقه ای برای موسیقی کلاسیک در نظر گرفته شده است.

داوران این مسابقه

در حال حاضر با برخی از بزرگان موسیقی کشور مانند «فریدون شهبازیان» و «ناصر چشم آذر» وارد گفتگو شدیم اما حضورشان به طور قراردادی تعیین نشده است.

تعداد شرکت کننده های ستاره آواز

در مورد نحوه حضور شرکت کنندگان در این مسابقه هم باید بگویم همواره برایم کیفیت مهمتر از کمیت است؛ به همین دلیل، از افرادی که استعدادهایشان را می شناختم استفاده کردم. تعداد شرکت کننده هایمان در مسابقه در هر رشته ۵۰ نفر است. در حال حاضر، تست ها نیز از این افراد گرفته شده و طراحی دکور هم انجام شده و فقط منتشر این هستیم که شرایط فراهم شود تا بتوانیم این مسابقه را کلید بزنیم.

«ستاره آواز» آبروی موسیقی ایران است

اعتقادم این است که «ستاره آواز» به نوعی آبروی موسیقی ایران به شمار می رود و درست به همین دلیل با وجود مشکلات مالی و پیشنهادهای زیادی که برای سرمایه گذاری در این زمینه داشتم، حاضر نشدم هر برندی را به عنوان اسپانسر بپذیرم؛ چون می دانستم این مسابقه علاوه بر مخاطبان داخلی بینندگان خارجی نیز دارد و آنها ممکن است این مسابقه را با مسابقه های بزرگ قیاس کنند. به همین دلیل، در این راه باید هوشیارانه قدم برداشت.


شایان و ارسطو؛ فرشته های زندگی ما

الهام چرخنده: شایان و ارسطو فرشته های زندگی ما هستند و هر دوی ما به شدت آنها را دوست داریم. حکایت انتخاب اسم بچه های ما هم بسیار جالب است؛ اسم پسر اولم شایان است و او درست مانند اسمش فرد شایسته ای است و از هوش سرشاری برخوردار است و جزو نخبه های ریاضی محسوب می شود. پسر کوچکم هم شیفته هنر است و مانند فرشید علاقه زیادی به موسیقی دارد و به نظرم ارسطو هم مانند اسمش علاقه زیادی به فلسفه، نجوم و موسیقی دارد، البته من بر این باورم که وقتی اسمی برای فردی انتخاب می کنید ناخودآگاه زندگی آن فرد از اسمش تاثیر می گیرد.

از اینکه زود ازدواج کردم پشیمان نیستم

الهام چرخنده: برخی به من می گویند: «از این که زود ازدواج کردی و مادر شدی پشیمان نیستی؟ چون ازدواج زود هنگام معمولاً جلوی پیشرفت افراد را می گیرد!» اما من در جواب آنها می گویم از اینکه زود ازدواج کردم خیلی خوشحالم چون بر این باورم که ازدواج در ۱۸ سالگی و مادر شدن در آن سن و سال باعث شد تا من زودتر در جریان زندگی قرار بگیرم. بعضی ها وقتی من و شایان را می بینند باور نمی کنند بچه ای به این بزرگی داشته باشم اما خودم همیشه از این موضوع خوشحالم چون این موضوع باعث نشد که من از دانشگاه ورزش و بازیگری دور بیفتم بلکه به من کمک کرد در زندگی ام هدفمند شوم.

خودم ماست درست می کنم

الهام چرخنده: همیشه سعی می کنم با دقت خاصی امور مربوط به خانه را رسیدگی کنم. اگر سر کار نباشم و فرصت کنم خودم به کارهای خانه رسیدگی می کنم و اگر هم این شرایط مهیا نباشد از فردی کمک می گیرم اما در مورد آشپزی همیشه سعی می کنم خودم غذا درست کنم چون فرشید هر غذایی را نمی خورد و معمولاً علاقه ای به غذاهای آماده ندارد اما دستپخت من و البته پسرم شایان را خیلی دوست دارد. من به ریزه کاری های خانه آشنایی دارم به همین خاطر حتی خودم ماست درست می کنم چون کیفیت ماست هایی که در بیرون وجود دارد تعریفی ندارد.
برای دیدن عکس ها و مطالب خواندنی دیگر درباره سریال آوای باران روی تصاویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها: بیوگرافی الهام چرخنده، عکس های الهام چرخنده، همسر الهام چرخنده، عکس های الهام چرخنده و همسرش، الهام چرخنده و همسرش، سریال آوای باران، آوای باران،  
در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژهنظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•   رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•   لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•   دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​