تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - قیمت خودرو پس از تکدر دولتی‌ها/2 شرط خودروسازان برای کاهش قیمت
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
    به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec

• قیمت خودرو پس از تکدر دولتی‌ها/2 شرط خودروسازان برای کاهش قیمت


استخدام نیوز - افزایش رسمی قیمت محصولات خودروسازان شنبه گذشته در حالی اعلام شد، که به فاصله چهار روز بعد سخنگوی دولت از تکدر حسن روحانی بابت افزایش قیمت خودروها سخن به میان آورد..              
استخدام

محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست هیات دولت نارضایتی دولت از قیمت‌های تعیین شده از سوی شورای رقابت را اعلام و تاكید كرد «اگرچه شورای رقابت خارج از دولت در رابطه با قیمت خودرو تصمیم‌گیری می‌كند، اما شورا این پیام دولت را دریافت کرده بود که دولت با افزایش قیمت خودرو مخالف است.»  نوبخت در ادامه به موضوع «بررسی مجدد قیمت‌ها به‌منظور جلوگیری از افزایش بی‌جهت قیمت خودرو» اشاره كرد؛ اما با توجه به آگاهی قبلی شورای رقابت از پیام دولت مبنی‌بر «مخالفت با افزایش قیمت‌ها»، این سوال مطرح می‌شود كه بعد از تعیین و ابلاغ رسمی قیمت‌ها از سوی این شورا، ابراز مخالفت دولت چه تاثیری بر قیمت‌های افزایش یافته خودرو خواهد داشت؟  در این میان از یكسو دولت به جایگاه قانونی شورای رقابت برای تعیین قیمت خودرو به عنوان كالایی انحصاری احترام می‌گذارد و از سویی با مصوبات آن موافق نیست. در چنین شرایطی مشخص نیست درخواست دولت برای بررسی مجدد قیمت خودرو، واقعا مورد توجه واقع شود یا خیر. 

مخالفت دولت با قیمت‌های اعلام شده برای خودرو، اتفاقی است كه در دولت دهم نیز روی داد. در آن زمان در پی اعتراض‌ مردم به آزادسازی قیمت خودرو، دولت شورای رقابت را مسوول تهیه فرمولی برای تعیین قیمت‌ها اعلام كرد این در حالی است که شورای مذکور نیز درصدی به قیمت خودروها افزود که با وساطت معاون اول رئیس‌جمهور قیمت‌های رشدیافته مورد تجدید نظر قرار گرفت و کاهش یافت. حال با توجه به جایگاه قانونی شورای رقابت برای تعیین قیمت خودرو، مشخص نیست اعتراض دولت به قیمت جدید خودرو مورد بررسی قرار خواهد گرفت یا اینكه نظرات دولت در قالب یك اعتراض باقی خواهد ماند؟


2 شرط خودروسازان برای کاهش قیمت

دبیر انجمن خودروسازان ایران در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر مخالفت با افزایش قیمت خودرو، پرداخت زیان 6 هزار میلیارد تومانی خودروسازان در 2 سال گذشته، به دلیل قیمت گذاری تکلیفی و پرداخت مابه التفاوت قیمت واقعی و تکلیفی را 2 شرط خودروسازان برای بازگرداندن قیمت ها به قبل ذکر کرد.احمد نعمت بخش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: رییس شورای رقابت در جلسات کارشناسی با مدیران خودروسازان و وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده بود که با توجه به کارشناسی های صورت گرفته قیمت خودروها باید بین 10 تا 12 درصد افزایش یابد.وی با بیان این که با این حال به دلیل مخالفت های قبلی دولت با افزایش قیمت خودرو، شورای رقابت نظر خود در زمینه میزان افزایش قیمت ها را تعدیل کرد، خاطرنشان کرد:  در نهایت قیمت خودروهای داخلی حدود 5.5 درصد افزایش یافت تا نظر دولت در زمینه مخالفت با افزایش قیمت خودرو نیز تامین شود.

نعمت بخش ادامه داد: با این حال اگر دولت با همین مقدار افزایش قیمت خودرو نیز مخالف است ما تابع دولتیم اما انتظار داریم قوانین مربوطه در این حوزه اجرایی شود.  طبق تبصره ۲ ماده 101 قانون برنامه پنجم توسعه دولت موظف است مابه التفاوت قیمت واقعی و تکلیفی کالاهای تولیدی را به تولیدکنندگان پرداخت کند.وی افزود: همچنین براساس ماده 90 اصل 44 قانون اساسی نیز دولت باید مابه التفاوت قیمت های تکلیفی و واقعی را به تولیدکنندگان پرداخت کند. در این زمینه زیان خودروسازان از ناحیه مابه التفاوت قیمت های تکلیفی و واقعی خودرو در حدود دو سال گذشته بیش از شش هزار میلیارد تومان بوده است.دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: بنابراین ما می توانیم قیمت  خودروها را به قیمت های سابق برگردانیم اما از آن سو نیز انتظار داریم زیان شش هزار میلیارد تومانی خودروسازان از سوی دولت پرداخت شود.وی خاطرنشان کرد: در نهایت ما مطیع دولت بوده و قانون را اجرا می کنیم اما موضوع آن است که طبق همین قانون شورای رقابت مسئول تعیین قیمت خودرو است و اگر می خواهیم برخلاف نظر آن عمل کنیم باید قانون برنامه پنجم توسعه و اصل 44 قانون اساسی در این زمینه اجرایی شود.

در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژهنظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•   رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•   لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•   دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​